TEL: +421 905 823 505

Penzión Jople** Podhájska

penzionPenzión Jople** vám ponúka ubytovanie v príjemnom prostredí, v ktorom si oddýchnete a načerpáte nové sily. Ubytovanie  je vhodné pre jednotlivcov, páry, rodiny s deťmi i pre väčšie skupiny. V penzióne sa nachádza osem izieb. V každej izbe je manželská posteľ, TV a sociálne zariadenie. V iziebách na poschodí je balkón, chladnička a fén. V celom objekte je WiFi.
restauraciaSúčasťou penziónu je jedáleň, ktorá je v letnom období prepojená s terasou. V našej jedálni nájdete i bar. Hosťom poskytujeme polpenziu. Raňajky sú podávané formou kvalitných švédskych stolov. K večeri podávame polievku a výber z dvoch jedál. K dispoícii je vonkajší krb, v ktorom je možné grilovať a opekať.
sportPre milovníkov športu máme pripravené multifunkčné ihrisko s umelým povrchom, ktoré je v objekte penziónu. Využívať ho môžete i počas večerov, pretože jeho súčasťou je osvetlenie.
Ihrisko sa dá využiť na rôzne športové hry - basketbal, volejbal, tenis a rôzne iné športy. Záleží iba na vašej voľbe. Okrem toho vám však radi požičiame bicykle, ktoré určite využijete v okolí Podhájskej.
zazitkyV Podhájskej zažijete množstvo zážitkov, na ktoré budete spomínať. Príďte, užite si pobyt v Penzióne Jople** a využite všetky naše služby, ktoré vám ponúkame. Náš penzión vám ponúka výborný pomer kvality ubytovania, stravovania a ceny.